KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677268
nr 1467 7268
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal. Olja på duk, 39x32, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:11:53
800 kr
900 kr